ارتباط با مشاوران آکادمی

ارتباط با مشاوران آکادمی تصمیمان

ارتباط امن و آنلاین

شما می‌توانید در همه ی زمینه های موردنیازتان با مشاوران آکادمی تصمیمان صحبت کنید. تیم مشاوره‌ای و آموزشی تصمیمان که مرکب از تعدادی از افراد مجرب می باشد با ارائه تکنیک‌های خاص و با توجه شرایط امروز جامعه ی ما و سبک زندگی در ایران می‌تواند کمک مؤثری برای پیشبرد اهداف مدنظرتان در زندگی داشته انجام دهد.

کارشناسان مشاوره ما در تمام ساعات شبانه‌روز آماده ارائه خدمات مشاوره و روانشناسی و کوچینگ به‌صورت غیرحضوری هستند

چت با روانشناس آنلاین:

از هرجا و مکانی که هستید می‌توانید برای حل و فصل مشکلات و چالش های روزمره زندگی و برای رسیدن به شرایط ایده آل مدنظرتان از تیم مشاوره حرفه ای تصمیمان کمک بگیرید.

چرا آموزش ها و تکنیک‌های تصمیمان مؤثر است؟

یکی از دلایلی که باعث تاثیر شگفت انگیز تکنیک و شیوه های ارائه شده توسط سایت تصمیمان می باشد به روزرسانی مداوم این آموزش ها با توجه به تحقیقات و پژوهش های انجام شده توسط تیم پژوهی تصمیمان می باشد.

پژوهشگران و مشاوران مجموعه به‌صورت مداوم با ترجمه بسیاری از مقالات و آموزش های به روز انتشار یافته در سراسر جهان و بومی سازی و درنظرگرفتن شرایط خاص فرهنگی و مردمی جامعه ما سعی می‌کنند آموزش هایی ارائه دهند که متناسب با اوضاع و شرایط آنان باشند.

همچنین با توجه به مشاوره های متعدد و درنظرگرفتن دغدغه های مراجعین قبلی تیم روانشناسی تصمیمان شیوه مشاوره و آموزشی خود را هر روز قوی تر از گذشته می‌کند

تصمیمان در چه زمینه هایی می‌تواند به شما کمک کند؟

 • شاید شما یک فرد مجرد باشید و بخواهید خودشناسی عمیقی از خود پیدا کنید و با پیدا کردن ریشه اشتباهات گذشته خود بخواهید مسیر جدیدی را در زندگی دنبال کنید و قصد شروع یک رابطه ی عاطفی و ازدواج را داشته باشید.
 • شاید شما یک فرد متاهلی باشید که برای بهبود روابط عاطفی خود و جلوگیری از طلاق و سردی عاطفی در زندگی زناشویی تان به دنبال یادگیری مهارت لازم برای زندگی مشترک باشید.
 • شاید شما خواهان برگشت همسر یا عشق از دست رفته خود باشید و ندانید در این مواقع چطور و با اتخاذ چه رفتاری می‌توانید به هدف خود دست‌یابید.
 • شاید شما به دنبال ایجاد شخصیت جذاب و کاریزماتیک در خود هستید و به دنبال یادگیری تکنیک‌ها و مشاوره لازم برای تغییر شخصیت خود می باشید.
 • شاید اصلا نمی دانید چه هدف و مسیری را در زندگی دنبال کنید نمی دانید رسالت شما چیست. چه رشته یا شغلی می‌تواند یک زندگی لذت بخش برایتان ایجاد کند و استعدادهای درونی خود را نمیدانید.
 • شاید شما پدرو مادری هستید که روش‌های متعددی را برای تربیت و شکل گیری شخصیت فرزندتان امتحان کردید و نتیجه نگرفتید و بازهم فرزندتان با پرخاشگری ها، نافرمانی ها و رفتار نادرست شما را آزار میدهد.
 • و حتی شاید پدرومادری باشید که به دنبال ایجاد یک شخصیت نیرومند وشکست ناپذیر در فرزند خود هستید و می خواهید کودک ونوجوان خود را برای زندگی آینده به بهترین نحو آماده کنید.
 • شاید هم شما دانش آموز یا دانشجویی هستید که به علت های گوناگون مثل ندانستن تکنیک‌های ناب برای مطالعه و نداشتن انگیزه و اراده لازم و مشکلاتی نظیر نداشتن تمرکز و اهمال کاری از اهداف تحصیلی خود عقب افتاده اید.
 • و یا شاید شما می خواهید یک کارآفرین و یک کسب و کاری برای خود داشته باشید و پول زیادی از این راه کسب کنید ولی از چگونگی شروع و ادامه آن ناتوان هستید
 • و یا بخواهید در هر زمینه‌ای که فکر می‌کنید شخصیت خود را متعالی‌تر سازید و رشد و توسعه‌ی فردی گام مؤثری برای پیشبرد اهداف خود بردارید.

در تمام موارد بالا تیم آموزشی و مشاوره‌ای تصمیمان کمک مؤثری به شما خواهد کرد.

شیوه و منابع آکادمی تصمیمان چگونه است؟

آکادمی تصمیمان با توجه به علوم نوروسایکولوژی و علوم عصبی و همچنین بهره‌گیری از روانشناسی عمقی و تحلیل سعی می‌کند در ابتدا ریشه مسائلی که باعث به وجود آمدن این مشکلات فراوان برای شما شده است را شناسایی کند و با ایجاد خودآگاهی از وضعیت موجود در شما و با ارائه تکنیک‌ها و روش‌های کاربردی و مؤثر به شما کمک کند.

چرا مشاوره و پشتیبانی رایگان می‌دهیم؟

 • اولاً با آشنایی با مجموعه می‌تواند تصمیم بگیرد که آیا آکادمی تصمیمان می‌تواند کمکی به او کند یا خیر
 • بسیاری از مراجعین می‌توانند بدون صرف هزینه‌ای به پاسخ پرسش‌های خود دست یابند
 • مراجعین می‌توانند با ارائه مقالات و منابعی که مشاوران مجموعه به آن‌ها معرفی می‌کنند به هدف خود دست یابند.
 • مراجع می‌تواند با یادگیری تکنیک‌های کاربردی و عملی و همچنین دست‌یابی به یک تصویر واضح از شرایط موجود گام مؤثری برای حل مشکلاتش بردارد.

مزیت‌های ارتباط رایگان با آکادمی تصمیمان:

 • بسیاری از افراد به دلیل مشغله‌های گوناگون نمی‌توانند به‌صورت حضوری برای مشاوره و آموزش خود وقتی صرف کنند که در این صورت در تمامی ساعات شبانه‌روز می‌توانند در تلگرام و واتس آپ با مشاوران مجموعه تصمیمان در ارتباط باشند.
 • بسیاری از افراد تمایلی به فاش کردن هویت خود ندارند و دوست دارند به‌صورت ناشناس یک ارتباط امن و مناسبی با مشاوران داشته باشند که در این صورت می‌توانند با ما در ارتباط باشند

 

چگونه به‌صورت آنلاین با مشاوران مجموعه ارتباط رایگان داشته باشید؟

برای ثبت‌نام در دوره‌های آموزشی و مشاوره‌ای و اینکه کدام دوره مناسب شماست می‌توانید به شماره زیر در تلگرام یا واتس آپ پیام دهید:

50 82 180 0910

تضمین فضای شخصی شما توسط مجموعه تصمیمان

مهم‌ترین تعهد ما حفظ اسرار و فضایی خصوصی شماست در نظر داشته باشید که به‌جز اعضای تیم تصمیمان هیچ فرد دیگری دسترسی به اطلاعات و پیام‌های شما نخواهد داشت.