آداب معاشرت در محیط کار-رادیو پیشرفت 16

آداب معاشرت در محیط کار-رادیو پیشرفت 16

آداب معاشرت در محیط کار

آداب معاشرت در محیط کار یکی از دغدغه های اصلی بین کارکنان و کدیران محسوب می شود. دانستن آداب معاشرت در محیط کار نه تنها روی شخصیت شغلی شما تاثیر گذار خواهد بود، بلکه برای ارتقای شغلی، نفوذ روی بالا دستی ها و… تاثیرات بسیار زیادی خواهد گذاشت.

اگر کارمند هستید یا قصد این را دارید که در محیط های کاری و اداری به فعالیت بپردازید، توصیه می کنم حتما فایل این هفته رادیو پیشرفت که اختصاص به آداب معاشرت در محیط کار دارد را به دقت گوش کنید.

آداب معاشرت در محیط کاری به شما می گوید چطور در محل کار ظاهر شوید، رفتار شما با مدیر چگونه باشد و بسیاری نکات ریز دیگر که دانستن آن برای هر کارمندی لازم است.

خوشحال می شویم نظرات ارزشمند شما را در پایین همین مطلب داشته باشیم.

آداب معاشرت در محیط کار:

یادتون نره فایلهای رادیو پیشرفت رایگان هستند، فقط خواهشاً اگر خوشتون اومد، حداقل با یک نفر به اشتراک بگذارید (از طریق لینک دادن به این صفحه یا ارسال در شبکه های اجتماعی، ایمیل به دوستان و…) در لابلای جوک ها و مطالب سرگرم کننده که برای همدیگر ارسال می کنیم، مطالب آموزنده را نیز ارسال کنیم تا سهمی در بالا بردن فرهنگ جامعه داشته باشیم. ممنون که همکاری می کنید.

RiArGq6iL

.

برای دانلود فایل صوتی رادیو پیشرفت روی تصویر زیر کلیک راست کرده و گزینه Save link as را انتخاب کنید: (در موبایل یا تبلت انگشت خود را روی لینک برای چند لحظه نگه دارید تا گزینه های ذخیره سازی آشکار شود.)

حتماً به این مطلب هم نگاهی بیندازید >>  آداب معاشرت در بین همسران(احترام)-رادیو پیشرفت۷

.

 

آداب معاشرت در محیط کار

آداب معاشرت در محیط کار

دانستن نکات آداب معاشرت در محیط کاری باعث رشد پیشرفت شغلی شما هم خواهد شد. شاید ندانستن یک نکته کوچک، شما را سالها به عقب بیندازد! رعایت این نکات بر هم کارمندی لازم بنظر می رسد.

 

 

آداب معاشرت در محیط کار

آداب معاشرت در محیط کار

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (به این مطلب امتیاز دهید)
Loading...
منبع: سایت تصمیمان

حتما نگاهی به مطالب مرتبط زیر بیندازید

نظرات:

لطفا نظر خود را بگویید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *