آداب معاشرت با خانم ها -رادیو پیشرفت 14

آداب معاشرت با خانم ها -رادیو پیشرفت 14

آداب معاشرت با خانم ها

آداب معاشرت با خانم ها بسیار امر مهمی است. چرا که اگر ندانید با خانم ها و یا دختران چگونه برخورد کنید به راحتی از دایره ارتباطی آنها خارج می شوید و آنها به دید یک انسان بی فرهنگ و فاقد مهارت های ارتباطی، از شما یاد خواهند کرد. در جامعه ما که اصولاً آموزش های کاربردی جایگاه چندانی ندارد، دانستن آداب معاشرت با خانم ها یک غنیمت ارزشمند حساب می شود. این موضوع در بین پسران دانشگاه هم شایع است. اصول معاشرت با دختران هم قوانین ظریفی دارد. بسیاری از مردان یا گستاخانه رفتار می کنند یا بیش از اندازه ملتمس و فرمان بردار! که همه این موارد نشان می دهد جامعه (بخصوص مردان) نیازمند دانستن آداب معاشرت با خانمها  هستند.

موضوع امروز رادیو پیشرفت به موضوع مهم و حیاتی آداب معاشرت با خانم ها می پردازد. حتما گوش کنید و نظرات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید.

گوش کنید: آداب معاشرت با خانم ها

یادتون نره فایلهای رادیو پیشرفت رایگان هستند، فقط خواهشاً اگر خوشتون اومد، حداقل با یک نفر به اشتراک بگذارید (از طریق لینک دادن به این صفحه یا ارسال در شبکه های اجتماعی، ایمیل به دوستان و…) در لابلای جوک ها و مطالب سرگرم کننده که برای همدیگر ارسال می کنیم، مطالب آموزنده را نیز ارسال کنیم تا سهمی در بالا بردن فرهنگ جامعه داشته باشیم. ممنون که همکاری می کنید.

RiArGq6iL

.

.

برای دانلود فایل صوتی رادیو پیشرفت روی تصویر زیر کلیک راست کرده و گزینه Save link as را انتخاب کنید: (در موبایل یا تبلت انگشت خود را روی لینک برای چند لحظه نگه دارید تا گزینه های ذخیره سازی آشکار شود.)

حتماً به این مطلب هم نگاهی بیندازید >>  آداب معاشرت برای خانم ها (برخورد با مردان) رادیو 15

آداب معاشرت با خانم ها

آداب معاشرت با خانم ها

آداب معاشرت با خانم ها

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (به این مطلب امتیاز دهید)
Loading...
منبع: سایت تصمیمان

حتما نگاهی به مطالب مرتبط زیر بیندازید

نظرات:

  1. ش-پناهی

    واقعاً گل گفتید آقای موسوی، برخی آقایان خیال می کنند با تحقیر خانمها اعتماد به نفس خود را نشان می دهند؛ در صورتیکه بر عکس، این جور مردها شخصیت حقیر خود را نشان می دهند و بس. حقیقتاً هم هر چه مرد با شخصیت تر و جذاب تر باشد، بیشتر از این شوخی های زشت دوری می کند و نیازی نمی بیند به این طرق مصنوعی جلب توجه بکند. با تشکر بسیار از مطالب موثر و مفید شما.

    پاسخ

لطفا نظر خود را بگویید:

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *